0 505 030 0 336 [email protected]

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

3 EN olarak muayene hizmetlerini tarafsız, bağımsız, her türlü mali ve siyasi baskıdan uzak olacak, nitelikli ve tecrübeli personeli, iletişime açık çalışma ortamı ve tüm çalışanların katılımcı olduğu sürekli iyileşme ve gelişmenin hedeflendiği yapısı ile müşteri beklentilerini ve gereklerini karşılayarak kesintisiz, güvenilir hizmet üretmek temel politikamızdır.
3EN, tüm faaliyetlerine ilişkin kalite politikasına uygun prosedürlere sahiptir. 3EN  politikasının gerçekleştirilmesinden Teknik Yönetici sorumludur. Teknik Yönetici bu politikanın muayene faaliyetlerinde görev alan tüm çalışanları tarafından anlaşılmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini garanti altına alır. 3 En  politikasının desteklenmesi ve gerçekleştirilmesi amacı ile her yıl kalite hedefleri belirlenir,
Yönetimin Gözden Geçirmesi Prosedürüne uygun olarak Yönetimin Gözden Geçirmesi toplantılarında değerlendirilerek uygulanması için çalışanlara bildirilir. Kalite hedeflerine ulaşılma durumu yıl içerisinde gözden geçirilerek gerekli önlemler alınır.

Asansör Periyodik Muayenesi ve diğer ekipmanlarının periyodik muayeneleri için sitemizden başvuru yapabilirsiniz.